کوشاکار نماینده رسمی Huawei در ایران

Huawei Enterprise

درباره Huawei

هوآوی یکی از بزرگترین و برترین شرکتهای فعال در حوزه IT و مخابرات در دنیاست.

این شرکت جهانی بزرگترین تولیدکننده محصولات مخابراتی در دنیاست و در میان شرکتهای برتر IT دارای بیشترین رشد سهم بازار در طیف وسیعی از محصولات خود بوده است.

طبق آخرین اعلام و رده بندی مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC این شرکت جزء شرکتهای برتر در بیش از 10 زمینه مختلف فناوری اطلاعات بوده و در حوزه های شبکه (سوئیچ و وایرلس)، دیتاسنتر، سرور و ذخیره سازی حائز رتبه دوم می باشد. طبق این گزارشها، قویترین تهدید کننده موقعیت شرکتهای پیشرو در این زمینه ها می باشد.

این شرکت پس از سیسکو در مقام دوم سهم بازار روتر و سوئیچ در دنیا می باشد و زمینه هایی مانند سرورهای ماژولار و تجهیزات ویدئو کنفرانس جزو 3 برند اول جهان از لحاظ میزان فروش و سهم بازار می باشد. همچنین در زمینه هایی مانند تجهیزات ذخیره سازی و دیتاسنتر بیشترین رشد را در میان شرکتهای فعال در این حوزه دارد و در موقعیتی است که در آینده نزدیک جزء 3 برند اول از نظر سهم بازار گردد.

با تاکیدی که این شرکت روی تحقیقات و نوآوری (R&D) داشته است و مراکزی را به همین منظور در اقصی نقاط جهان از آمریکا و کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه دایر کرده است و فعالترین شرکت در ثبت اختراعات در چند سال اخیر بوده است.

اکثر کارشناسان پیشبینی می کنند این شرکت در آینده ای نزدیک برترین شرکت IT در دنیا شود.

چرا هوآوی؟ برند و کیفیت جهانی حضور و پشتیبانی رسمی در ایران گارانتی واقعی ۱ تا ۳ سال آموزش رایگان


برند و کیفیت جهانی

محصولات هوآوی در سرتاسر جهان، از قلب تکنولوژی در دره سیسلیکون آمریکا گرفته تا اروپا و آسیا عرضه شده و مشتری دارد.
این شرکت اهمیت ویژه ای را روی R&D محصولات گذاشته و در آمریکا و اروپا مراکز تحقیقاتی بنا کرده و نخبگان این کشورها را برای نوآوری و ارتقای کیفی محصولات خود جذب می نماید.
به تصدیق موسسات معتبری مثل Gartner و IDC هوآوی جزء برترین برندها در بیش از 10 زمینه مختلف راهکارهای IT می باشد.

آموزش رایگان

شرکت هوآوی به مشتریان خود آموزش فنی رایگان ارائه می دهد. اگر از نداشتن دانش فنی برای بهره برداری از محصولات این شرکت نگرانید، آنرا فراموش کنید!

گارانتی واقعی 1 تا 3 سال

شرکت هوآوی روی محصولات ذخیره سازی و سرور خود 3 سال و محصولات شبکه 1 سال گارانتی واقعی ارائه می دهد و با داشتن انبار کالا در ایران، امکان تعویض قطعات ظرف 4 ساعت را در دوره گارانتی ارائه می دهد. هیچیک از رقبا نمی توانند در ایران چنین سطح خدماتی را ارائه دهند.

حضور و پشتیبانی رسمی در ایران

در میان شرکتهای برتر در حوزه IT، تنها شرکتی که رسماً در ایران دفتر داشته و خدمات پشتیبانی و گارانتی واقعی ارائه می دهد، هوآوی است.
شرکت هوآوی در بخش Enterprise فقط از طریق نمایندگان رسمی محصولات و خدمات ارائه می دهد.

170+
16
35000
75