شرکت کوشاکار - تبریک سال نو
  • شرکت کوشاکار نماینده رسمی محصولات و خدمات هوآوی در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک می گوید
  • دارای بیشترین و بالاترین رده نیروهای متخصص هوآوی با مدارک HCIE و HCNP در R&S و Storage در کنار مدارک معتبری چون CCIE
  • ماموریت ما: ارائه بهترین راهکارهای زیرساخت فناوری اطلاعات و خدمات حرفه ای در زمینه شبکه، ذخیره سازی اطلاعات و ارتباطات یکپارچه در راستای توسعه و موفقیت در کسب و کار مشتریان و شرکای تجاری ما

اکسس کنترلر هوآوی (Huawei AC)

نسل سوم اکسس کنترلرهای هوآوی (Access controller هوآوی) امکان پشتیبانی همه جانبه از شبکه‌های WLAN را فراهم آورده‌اند. همچنین استفاده از این اکسس کنترلرهای هوآوی به ساده سازی تنظیمات شبکه، نگهداری و مدیریت آن کمک می‌کند. 
هوآوی برای سه گروه از مشتریان خود، سه نوع اکسس کنترلر حرفه‌ای ارائه می‌نماید. در ادامه‌ی این متن به معرفی جامع‌تر این سه دسته اکسس کنترلر هواوی می‌پردازیم:

اکسس کنترلر هوآوی مدل AC6005:

اکسس کنترلر AC6005 هواوی متناسب با نیاز شرکت‌های کوچک تا متوسط طراحی شده‌ است.

برای مطالعه‌ی ویژگی‌های فنی این اکسس کنترلر هواوی می‌توانید به صفحه‌ی معرفی این محصول در سایت هوآوی مراجعه نمایید: AC هواوی مدل AC6005

اکسس کنترلر هوآوی مدل AC6605:

هواوی با ارائه‌ی اکسس کنترلر مستقل AC6605 راه‌حلی مناسب برای شبکه‌های کامپیوتری شرکت‌های متوسط تا بزرگ فراهم آورده است. این دستگاه 1024 اکسس پوینت و 10240 کاربر را مدیریت می‌کند.

برای مطالعه‌ی ویژگی‌های فنی این اکسس کنترلر هواوی می‌توانید به صفحه‌ی معرفی این محصول در سایت هوآوی مراجعه نمایید: AC هواوی مدل AC6605

اکسس کنترلر هوآوی مدل ACU2:

هواوی محصول اکسس کنترلر بی‌سیم ACU2 را برای استفاده در کمپانی‌های بزرگ معرفی کرده است. این مدل یک ماژول سوییچ است که بر روی سوییچ های  coreرده 7700، 9700، و 12700 هوآوی قابل استفاده است. چنین ماژولی 2048 اکسس پوینت و 32768 کاربر را مدیریت می‌کند.

        

برای مطالعه‌ی ویژگی‌های فنی این اکسس کنترلر هواوی می‌توانید به صفحه‌ی معرفی این محصول در سایت هوآوی مراجعه نمایید: AC هواوی مدل ACU2

Access Controller هوآوی با اتصال به بسته‌ی نرم‌افزاری هوآوی eSight، امکان مدیریت یکنواخت، استفاده و پشتیبانی یکپارچه شبکه‌های باسیم وبی‌سیم، مدیریت امنیت یکپارچه، و مدیریت و نگهداری آسان و دسترسی بهینه به خدمات وایرلس را فراهم می‌نماید.

سایر مزیت‌های اکسس کنترلر هوآوی (Access controller هوآوی):

  • اکسس کنترلر هواوی با اکسس پوینت‌های نسل قدیم 802.11/a/b/g/n هواوی و هم‌چنین با نسل آخر اکسس‌پوینت هواوی ( 802.11ac) سازگار است. بنابراین کاربران این اکسس پوینت ها می‌توانند بدون صرف هزینه برای خرید تجهیزات جدید و یا مدیریت آنها، با استفاده از این اکسس کنترلرها ظرفیت شبکه‌های سازمانی خود را افزایش دهند.

 

  • اکسس کنترلرهواوی با دارا بودن مُدهای پشتیبانی چندگانه از قبیل hot backup1+1، N+1 و N+N ، اطمینان‌پذیری شبکه را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهند.

 

  • با انتقال ترافیک  (flexible forwarding) و احراز هویت (flexible authentication) انعطاف‌پذیر، امکان احراز هویت مرکزی کاربران و تخصیص ترافیک بر حسب تقاضا را فراهم می‌کند.

 

  • با امکان رومیینگ داخلی اکسس کنترلر و رومینگ لایه 2 و لایه 3 بین اکسس کنترلرها، اکسس کنترلر هواوی را به انتخابی مطمئن برای انتقال فایل‌های صوتی و تصویری با کمترین میزان وقفه تبدیل کرده است.

 

  • هواوی درراستای تلاش برای ساده سازی استفاده از اکسس کنترلر برای کاربران، این امکانات را در اکسس کنترلرها فراهم کرده است: نمایش بصری توپولوژیِ شبکه، تنظیمات و مدیریت یکنواخت، امکان اسقرار آسان و نگهداری کم‌هزینه‌ی شبکه‌های باسیم و بی‌سیم.

 

  • یکی دیگر از ویژگی‌های این اکسس کنترلرهای هواوی که منجر به بالارفتن امنیت شبکه می‌گردد، مدیریت انعطاف‌پذیر کاربران و  کنترل لایه های دسترسی کاربران است.

 

جدول مقایسه‌ی محصولات WLAN اکسس کنترلر هوآوی:

AC Models AC6005 AC6605 ACU2
Target market Small- to mediumsized enterprises Medium- to largesized enterprises Large enterprises
Product model Box, applicable to racks Box, applicable to racks Card used on chassis switches
Service port type 8 x GE 24 x GE+2 x 10GE -
Maximum power consumption (without PoE power supply) AC6005-8: 25.6 W AC6005-8-PWR: 39.6 W 85 W 168 W
Maximum number of managed APs 256 1024 2048
Maximum number of supported VAPs 1K 4K 8K
Number of access users 2K 10K 32K
Forwarding capability 4 Gbit/s 10 Gbit/s 40 Gbit/s