هوآوی (Huawei Enterprise)

محصولات ارائه شده: زیرساخت شبکه، امنیت شبکه، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، سرور، تلفن IP، ویدئو کنفرانس و UC

هوآوی یکی از بزرگترین و برترین شرکتهای فعال در حوزه IT و مخابرات در دنیاست. این شرکت جهانی بزرگترین تولیدکننده محصولات مخابراتی در جهان بوده و در میان شرکتهای برتر IT دارای بیشترین رشد سهم بازار در طیف وسیعی از محصولات خود بوده است.
طبق اعلام مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC این شرکت جزء شرکتهای برتر در 10 زمینه مختلف فناوری اطلاعات بوده و در حوزه های شبکه (سوئیچ و وایرلس)، دیتاسنتر، سرور و ذخیره سازی حائز رتبه دوم می باشد.
با تاکیدی که این شرکت روی تحقیقات و نوآوری (R&D) داشته است، مراکزی را به همین منظور در اقصی نقاط جهان از آمریکا و کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه دائر کرده است و فعالترین شرکت در ثبت اختراعات در چند سال اخیر بوده است. اکثر کارشناسان پیشبینی می کنند این شرکت در آینده ای نزدیک برترین شرکت IT در دنیا شود.

ما محصولات هوآوی را در زمینه های زیرساخت شبکه (سوئیچ، روتر، وایرلس، دیتاسنتر و فیبر نوری)‌، امنیت شبکه، سرور، تجهیزات ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات (SAS و SSD)، تلفن IP، ویدئو کنفرانس و UC ارائه می دهیم و با دارا بودن کادر متخصص با مدرک HCNP می توانیم بالاترین سطح پشتیبانی فنی را به سازمانتان ارایه دهیم.

Huawei Enterprise
Huawei Enterprise Partner